2016_02_13_11.12.17
Po odpaleniu tej aplikacji doszedłem do wniosku, że została stworzona specjalnie dla mnie. Jestem skłonny uwierzyć, że dzięki Elevate można autentycznie nauczyć się bycia bardziej uważnym i okiełznać myśli, które odpływają w bliżej nieokreślonym kierunku. Idealny wybór dla marzycieli, którzy chcą się trochę „ogarnąć” :)

Czym jest Elevate? Najprościej ujmując, jest to zestaw gier, które wystawiają nasz mózg na próbę. Nie mogę powiedzieć, że to gry logiczne, choć mają z nimi trochę wspólnego (swoją drogą stricte logicznych gier szczerze nienawidzę). Od kilku dni bawię się przy Elevate doskonale, gry są ciekawe i świetnie opracowane graficznie i dźwiękowo. Aplikacja dostępna jest w języku angielskim, a dla Polaka będzie dodatkowym nauczycielem obcego języka (jeśli radzisz sobie z tekstami po angielsku, na pewno poradzisz sobie i z Elevate).

Po odpaleniu programu zaznaczamy obszary, w których chcielibyśmy się rozwinąć (ja łąpczywie wybrałem wszystkie) i przystępujemy do krótkiego testu, który dostosowuje zadania do odpowiedniego poziomu trudności. Jeśli można łączyć przyjemne z pożytecznym, Elevate jest najlepszym przykładem. Wersja darmowa jest super, ale padniesz, gdy zobaczysz ile gier oferuje Elevate Pro…
Elevate w Google Play
Screeny z pierwszego uruchomienia: