PŁYTA JUŻ W SPRZEDAŻY! 

 Aby zakupić płytę w formacie mp3 lub flac wystarczy wysłać przelew na moje konto z dopiskiem PŁYTA, imieniem i nazwiskiem oraz adresem e-mail, na który ma zostać wysłany dostęp do pobrania plików! Wszystkie dane poniżej!

DANE DO PRZELEWU:

Kacper Nadolski
Numer konta Mbank: 55 1140 2004 0000 3502 6736 4011
kwota: 29,90 (wersja MP3)
kwota: 34,90 (MP3 i FLAC)

W tytule przelewu proszę wpisać:
PŁYTA, imię i nazwisko zamawiającego oraz adres e-mail, na który ma zostać wysłany link z dostępem do pobrania plików. Jeśli nie będziesz mógł/mogła wpisać znaku @, możesz go zastąpić myślnikiem.

przykład tytułu: PŁYTA, Janusz Cipkowski, janekpipka-gmail.com

Więcej o mnie i o płycie

Cześć. Nazywam się Kacper „Kepa” Nadolski. Jestem pasjonatem, samodzielnie piszę, komponuję i nagrywam własną muzykę. Wychodzę z założenia, że jeśli już coś się mówi, warto mieć coś do powiedzenia, dlatego praca nad moją drugą płytą trwała tak długo. 

Nie jest to fizyczna płyta CD, tak, jak to miało miejsce trzy lata temu. Pliki są dostępne do pobrania w formacie MP3 lub bezstratnym formacie plików FLAC (wysoka jakość dźwięku, jak na cd).

Na płycie jest 11 utworów, wszystkie są mojego autorstwa. Większość z utworów balansuje na granicy folku i rocka, a nawet soulu, ale znajdą się także trzy utwory hip-hopowe, bo ten gatunek również jest mi bliski.

Tym razem zarobione pieniądze zainwestuję w sprzęt, który pomoże mi nagrywać w kolejnych latach, bo mój laptop już ledwo zipie. Kupię też pizzę i piwo, ale trochę mniej niż trzy lata temu, przy poprzedniej płycie. Tzn. pizzy będzie mniej. Jeśli zainteresowanie będzie spore, postawię sklep internetowy z muzyką. No i kwiatka narzeczonej, bo mnie wspierała bardzo mocno. Dobra, może trzy kwiatki i buzi :P

Cena płyty wynosi 29,90 zł za wersję MP3 (320 kbps)
34,90 zł za pakiet MP3 i FLAC.
Można już zamawiać, wysyłając przelew na konto, numer i dane do przelewu powyżej. Można też odezwać się do mnie na FB, na pewno odpowiem.
https://www.facebook.com/kepa.oficjalny